U subotu 28. svibnja na međunarodnom turniru u mini rukometu održanom u slovenskom mjestu Dol pri Hrastniku, RK Rudar je nastupio sa igračima 2006. godište, i osvojio 2. mjesto izgubivši u finalu od RŠK Vučića rezultatom 10:9.

20160528_175904-757-x-426

 

U najbolju petorku turnira su izabrani Fran Martinko i Mihael Bartolić iz RK Rudara.

 

 

BROJ KOLADATUM KOLAREZULTATBROJ KOLADATUM KOLAREZULTAT
I. KOLO19. - 20. 09. 2015.II. KOLO26. - 27. 09. 2015.
ZADARDUGO SELO3432ŽUPANJANOVA GRADIŠKA3427
BJELOVARKTC3322OSIJEKBJELOVAR3227
NOVA GRADIŠKAOSIJEK2935KTCSPLIT3328
RUDARMETALAC2324KOZALAMETKOVIĆ 19632428
METKOVIĆ 1963CRIKVENICA4618CRIKVENICAZADAR2728
SPLITKOZALA3024DUGO SELORUDAR3128
ŽUPANJAHRVATSKI DRAGOVOLJAC2433HRVATSKI DRAGOVOLJACMETALAC2734
III. KOLO03. - 04. 10. 2015.IV. KOLO10. - 11. 10. 2015.
Nova GradiškaHrv. DragovoljacHrv. DragovoljacDugo Selo
BjelovarŽupanjaCrikvenicaMetalac
SplitOsijekKozalaRudar
Metković 1963KTCKTCZadar
ZadarKozalaOsijekMetković 1963
RudarCrikvenicaŽupanjaSplit
MetalacDugo SeloNova GradiškaBjelovar
V. KOLO17. - 18. 10. 2015.VI. KOLO24. - 25. 10. 2015.
BjelovarHrv. DragovoljacHrv. DragovoljacCrikvenica
SplitNova GradiškaKozalaDugo Selo
Metković 1963ŽupanjaKTCMetalac
ZadarOsijekOsijekRudar
RudarKTCŽupanjaZadar
MetalacKozalaNova GradiškaMetković 1963
Dugo SeloCrikvenicaBjelovarSplit
VII. KOLO07. - 08.11.2015.VIII. KOLO14. - 15.11.2015.
SplitHrv. DragovoljacHrv. DragovoljacKozala
Metković 1963BjelovarKTCCrikvenica
ZadarNova GradiškaOsijekDugo Selo
RudarŽupanjaŽupanjaMetalac
MetalacOsijekNova GradiškaRudar
Dugo SeloKTCBjelovarZadar
CrikvenicaKozalaSplitMetković 1963
IX. KOLO21. - 22. 11. 2015.X. KOLO28. - 29.11. 2015.
Metković 1963Hrv. DragovoljacHrv. DragovoljacKTC
ZadarSplitOsijekKozala
RudarBjelovarŽupanjaCrikvenica
MetalacNova GradiškaNova GradiškaDugo Selo
Dugo SeloŽupanjaBjelovarMetalac
CrikvenicaOsijekSplitRudar
KozalaKTCMetković 1963Zadar
XI. KOLO05. - 06. 12. 2015.XII. KOLO12. - 13. 12. 2015.
ZadarHrv. DragovoljacHrv. DragovoljacOsijek
RudarMetković 1963ŽupanjaKTC
MetalacSplitNova GradiškaKozala
Dugo SeloBjelovarBjelovarCrikvenica
CrikvenicaNova GradiškaSplitDugo Selo
KozalaŽupanjaMetković 1963Metalac
KTCOsijekZadarRudar
XIII. KOLO06. - 07. 02. 2016.XIV. KOLO13. -14. 02. 2016.
RudarHrv. DragovoljacHrv. DragovoljacŽupanja
MetalacZadarOsijekNova Gradiška
Dugo SeloMetković 1963KTCBjelovar
CrikvenicaSplitKozalaSplit
KozalaBjelovarCrikvenicaMetković 1963
KTCNova GradiškaDugo SeloZadar
OsijekŽupanjaMetalacRudar
XV. KOLO20. - 21.02. 2016.XVI. KOLO27. - 28.02.2016.
MetalacHrv. DragovoljacHrv. DragovoljacNova Gradiška
RudarDugo SeloŽupanjaBjelovar
ZadarCrikvenicaOsijekSplit
Metković 1963KozalaKTCMetković 1963
SplitKTCKozalaZadar
BjelovarOsijekCrikvenicaRudar
Nova GradiškaŽupanjaDugo SeloMetalac
XVII. KOLO05. - 06. 03. 2016.XVIII. KOLO12. - 13.03. 2016.
Dugo SeloHrv. DragovoljacHrv. DragovoljacBjelovar
MetalacCrikvenicaNova GradiškaSplit
RudarKozalaŽupanjaMetković 1963
ZadarKTCOsijekZadar
Metković 1963OsijekKTCRudar
SplitŽupanjaKozalaMetalac
BjelovarNova GradiškaCrikvenicaDugo Selo
XIX. KOLO19. - 20.03.2016.XX. KOLO02. - 03. 04. 2016.
CrikvenicaHrv. DragovoljacHrv. DragovoljacSplit
Dugo SeloKozalaBjelovarMetković 1963
MetalacKTCNova GradiškaZadar
RudarOsijekŽupanjaRudar
ZadarŽupanjaOsijekMetalac
Metković 1963Nova GradiškaKTCDugo Selo
SplitBjelovarKozalaCrikvenica
XXI. KOLO09. - 10.04.2016.XXII. KOLO16. - 17.04.2016.
KozalaHrv. DragovoljacHrv. DragovoljacMetković 1963
CrikvenicaKTCSplitZadar
Dugo SeloOsijekBjelovarRudar
MetalacŽupanjaNova GradiškaMetalac
RudarNova GradiškaŽupanjaDugo Selo
ZadarBjelovarOsijekCrikvenica
Metković 1963SplitKTCKozala
XXIII. KOLO23. - 24.04.2016.XXIV. KOLO30.4. - 1.5.2016.
KTCHrv. DragovoljacHrv. DragovoljacZadar
KozalaOsijekMetković 1963Rudar
CrikvenicaŽupanjaSplitMetalac
Dugo SeloNova GradiškaBjelovarDugo Selo
MetalacBjelovarNova GradiškaCrikvenica
RudarSplitŽupanjaKozala
ZadarMetković 1963OsijekKTC
XXV. KOLO07. - 08.05.2016.XXVI. KOLO21. - 22.05.2016.
OsijekHrv. DragovoljacHrv. DragovoljacRudar
KTCŽupanjaZadarMetalac
KozalaNova GradiškaMetković 1963Dugo Selo
CrikvenicaBjelovarSplitCrikvenica
Dugo SeloSplitBjelovarKozala
MetalacMetković 1963Nova GradiškaKTC
RudarZadarŽupanjaOsijek