U 6. kolu međužupanijske rukometne lige RK Rudar dječaci B su na domaćem parketu bili bolji od vršnjaka MRK Dugo selo 20:13.

TABLICA NAKON ODIGRANOG 6. KOLA

1.SISAK5401854
2.RUDAR4400848
3.RUGVICA5401826
4.PETRINJA4301641
5.KARLOVAC 14301640
6.KARLOVAC 262135-9
7.MOSLAVINA420244
8.POLET Stančić42024-8
9.IVANIĆ52034-22
10.DUGO SELO41123-7
11.MOSLAVAC51042-55
12.ZAPREŠIĆ61052-24
13.SLOGA Križ40040-68

 

14915617_359780807708649_6423914742161502042_n