U 7. kolu međužupanijske lige RK Rudar dječaci “B” su na gostovanju pobijedili vršnjake RŠK Karlovac rezultatom 20:14.

rudar-karlovac-2006-god

TABLICA NAKON 7. KOLA MRL, DJEČACI “B”

1. RUDAR55001054
2. RUGVICA65011035
3. SISAK5401854
4. KARLOVAC 2731378
5. PETRINJA5302632
6. KARLOVAC 15302634
7. DUGO SELO52125-3
8. MOSLAVINA52034
9. POLET Stančić52034-12
10. ZAPREŠIĆ72054-20
11. IVANIĆ52034-22
12. MOSLAVAC51042-55
13. SLOGA Križ50050-85