U 8. kolu MŽRL dječaci “B” 2006. godište su na domaćem terenu pobijedili ekipu RK Petrinje rezultatom 29-14.

2006-trening

TABLICA MŽRL NAKON ODIGRANOG 8. KOLA

1. RUDAR66001269
2. RUGVICA76011243
3. SISAK6402846
4. KARLOVAC 28413912
5. PETRINJA6303617
6. KARLOVAC 16402848
7. DUGO SELO52125-3
8. MOSLAVINA52034
9. POLET Stančić62044-26
10. ZAPREŠIĆ72054-20
11. IVANIĆ52034-22
12. MOSLAVAC61052-59
13. SLOGA Križ50050-85