Momčad RK Rudar dječaci “B” u 9. kolu MŽRL na gostovanju je savladala RK Sisak rezultatom 18:10, poluvrijeme 9:4, zadržavši pritom vrh prvenstvene ljestvice bez poraza.

Bravo malci!!!

SONY DSC

 

TABLICA MŽRL NAKON ODIGRANOG 9. KOLA

1. RUDAR77001477
2. RUGVICA87011455
3. KARLOVAC 175021053
4. KARLOVAC 28413912
5. SISAK7403838
6. PETRINJA7403825
7. ZAPREŠIĆ9405841
8. DUGO SELO52125-3
9. MOSLAVINA62044-12
10. POLET Stančić72054-34
11. IVANIĆ62044-27
12.MOSLAVAC71062-80
13. SLOGA Križ60060-125