I nakon odigranog 13. kola 1.MRL dječaci “B”, RK Rudar zadržava vodeću poziciju.

RK Rudar u ovome kolu je bio slobodan.

 

TABLICA 1.MRL DJEČACI “B” NAKON ODIGRANOG 13. KOLA

1. RUDAR10100020148
2. RUGVICA1191119119
3. KARLOVAC 1107031459
4. DUGO SELO106131319
5. KARLOVAC 2105231213
6. PETRINJA105141123
7. IVANIĆ11515117
8. POLET Stančić10505101
9. ZAPREŠIĆ10406839
10. SISAK11407820
11. MOSLAVINA102084-66
12. MOSLAVAC Popovača91082-121
13. SLOGA Križ1000100-231