Drugi dio 10. fašničkog turnira u Rudama
Rude – Samobor, 3. i 4. veljače 2018.

Završio je i drugi dio 10. fašničkog turnira u Rudama. U subotu je na programu bio turnir za dječake B rođene 2006.g. i mlađe u kojem je RK Rudar osvojio drugo mjesto izgubivši u finalu od RK PPD Zagreb. Trećeplasirana je bila ekipa RK Ivančica. Za najboljeg golmana izabran je Mihael Bartolić iz RK Rudara.
U nedjelju je na programu bilo natjecanje u mini rukometu za godišta 2008. i 2009. gdje su dječaci Rudara 2008. godište osvojili prvo mjesto, a dječaci godišta 2009. drugo mjesto.
U 2008. godištu u najbolju petorku su izabrani Fabian Voss i Ivan Biber, a najbolji igrač je Hrvoje Planinčić iz RK Rudara.
U 2009. godištu u najbolju petorku turnira je izabran Antun Jurišić, a najbolji igrač je Jakov Galetić iz RK Rudara.

 

Prvi dio 10. fašničkog turnira u Rudama
Rude – Samobor, 27. i 28. siječnja 2018.

U subotu je održano natjecanje za dječake A, rođene 2004. godine i mlađe, u kojemu je Rudar osvojio treće mjesto iza prvoplasirane Valpovke i drugoplasiranog Bjelovara.
U nedjelju 28. siječnja održano je natjecanje u konkurenciji mlađih kadeta gdje je Rudar bio prvi pobijedivši u finalu Ludbreg. Na treće mjesto plasirala se Rukometna škola Karlovac. Fabijan Kušić iz Rudara je proglašen najboljim igračem turnira.

 

Ut.br.PočetakTerenGodišteGrupaParoviRezultat
00109:3012008.A KOPRIVNICA H18 2 –  PETRINJA1-11
00222008.A KARLOVAC –  BJELOVAR 110-16
00332008.B POLET –  VALPOVKA14-7
00409:4512008.B KARLOVAC 2 –  IVANIĆ  3-10
00522008.CSESVETE 1 –  JAMNICA9-7
00632008.C VARAŽDIN 1930 – KOPRIVNICA H18 116-6
00710:0012008.C BJELOVAR 2 –  KOZARA4-7
00822008.D RUDAR 2 –  DUBRAVA6-8
00932008.DSESVETE 3 –  IVANČICA6-16
01010:1512008.DDOBOVA –   PPD ZAGREB4-11
01122009.E KARLOVAC –   IVANČICA9-3
01232009.EDOBOVA –  KOZARA4-11
01310:3012009.F IVANIĆ –  VALPOVKA11-5
01422009.F PPD ZAGREB –  SESVETE11-7
01532008.A PETRINJA –   KARLOVAC12-11
01610.4512008.A RUDAR 1 –   KOPRIVNICA H18 215-0
01722008.B VALPOVKA –    KARLOVAC 210-4
01832008.BSESVETE 2 –   POLET10-14
01911:0012008.C JAMNICA –  KOZARA3-11
02022008.C KOPRIVNICA H18 1 –   BJELOVAR 26-10
02132008.CSESVETE 1 –   VARAŽDIN 19308-8
02211:1512008.D DUBRAVA –   PPD ZAGREB4-8
02322008.D IVANČICA –  DOBOVA12-4
02432008.D RUDAR 2 –  SESVETE 38-5
02511:3012009.E IVANČICA –  DOBOVA3-4
02622009.E RUDAR 1 –   KARLOVAC6-5
02732009.F VALPOVKA –   PPD ZAGREB2-16
02811:4512009.F RUDAR 2 –   IVANIĆ0-12
02922008.A BJELOVAR 1 –  PETRINJA6-7
03032008.A KARLOVAC –   RUDAR 15-11
03112:0012008.B  KARLOVAC 2 –  SESVETE 21-12
03222008.B IVANIĆ –   VALPOVKA6-2
03332008.C VARAŽDIN 1930  –  JAMNICA11-12
03412:1512008.C BJELOVAR 2 –  SESVETE 16-14
03522008.C KOZARA –   KOPRIVNICA H18 112-5
03632008.DSESVETE 3 –   DUBRAVA9-9
03712:3012008.DDOBOVA –   RUDAR 210-8
03822008.D PPD ZAGREB –   IVANČICA10-8
03932009.E DOBOVA –   RUDAR 11-10
04012:4512009.E KOZARA –    IVANČICA5-5
04122009.F PPD  ZAGREB –    RUDAR 215-2
04232009.FSESVETE –   VALPOVKA11-4
04313:0012008.A RUDAR 1 –   BJELOVAR 111-7
04422008.A KOPRIVNICA H18 2 –  KARLOVAC3-11
04532008.BSESVETE 2 –   IVANIĆ7-9
04613:1512008.B POLET –    KARLOVAC 212-7
04722008.C JAMNICA –   KOPRIVNICA H18 110-7
04832008.CSESVETE 1 –   KOZARA9-8
04913:3012008.C VARAŽDIN 1930 –  BJELOVAR 214-5
05022008.D DUBRAVA –   IVANČICA2-11
05132008.D RUDAR 2 –   PPD ZAGREB5-11
05213:4512008.DSESVETE 3 –  DOBOVA5-17
05322009.E RUDAR 1 –   KOZARA11-8
05432009.E KARLOVAC –  DOBOVA17-0
05514:0012009.F RUDAR 2 –  SESVETE2-10
05622009.F IVANIĆ –   PPD ZAGREB5-9
05732008.A BJELOVAR 1 – KOPRIVNICA H18 213-2
05814:1512008.A PETRINJA –   RUDAR 19-14
05922008.B IVANIĆ –   POLET7-11
06032008.B VALPOVKA –  SESVETE 28-16
06114:3012008.C BJELOVAR 2 –  JAMNICA6-12
06222008.C KOZARA –   VARAŽDIN 19307-9
06332008.C HANGAR-18 1 –  SESVETE 15-15
06414:4512008.DDOBOVA –   DUBRAVA7-6
06522008.D PPD ZAGREB –  SESVETE 318-6
06632008.D IVANČICA –   RUDAR 215-6
06715:0012009.E KOZARA –   KARLOVAC4-13
06822009.E IVANČICA –   RUDAR 15-14
069 32009.FSESVETE –   IVANIĆ8-12
07015:1512009.F VALPOVKA –   RUDAR 25-2
071 220081/8PETRINJA – SESVETE 25-10
072320081/8IVANIĆ  – BJELOVAR 16-9
07315:30120081/8VARAŽDIN – DOBOVA14-6
074220081/8IVANČICA – KOZARA9-10
07532009¼IVANIĆ – KOZARA14-5
07615:4512009¼KARLOVAC – SESVETE5-7
07722008¼SESVETE 1 – SESVETE 211-12
07832008¼                     RUDAR 1 – KOZARA15-10
07916:0012008¼POLET – VARAŽDIN9-11
08022008¼PPD ZAGREB – BJELOVAR  112-7
08116:15120091/2RUDAR 1 – IVANIĆ10-6
082220091/2PPD ZAGREB  – SESVETE13-9
08316:30120081/2RUDAR 1 – VARAŽDIN12-11
084220081/2SESVETE 2 – PPD ZAGREB13-12
08516.4512009Za 3.IVANIĆ – SESVETE12-11
08622009FinaleRUDAR – PPD ZAGREB11-12
08717.0012008.Za 3.VARAŽDIN – PPD ZAGREB12-4
08822008.FinaleRUDAR – SESVETE 211-7
17:15 

SVEČANO ZATVARANJE TURNIRA

 

– Proglašenje najboljih ekipa po godištu

– Proglašenje najboljeg igrača i vratara  po godištu

– Proglašenje najbolje petorke  po godištu

 

 

Ovogodišnji jubilarni 10. Fašnički turnir u Rudama održan je kroz dva uzastopna tjedna;

Dječaci A rođeni 2004. godine i mlađi nastupit će u subotu 27. siječnja
Mlađi kadeti rođeni 2002. godine i mlađi nastupit će u nedjelju 28. siječnja
Dječaci B rođeni 2006. godine i mlađi nastupit će u subotu 3. veljače
Dječaci rođeni 2008. i 2009. godine i mlađi nastupit će u nedjelju 4. veljače

 

FAŠNIČKI TURNIR

Rude 4. veljače 2018.

DJEČACI ROĐENI 2008. I MLAĐI
DJEČACI ROĐENI 2009. I MLAĐI

Sustav natjecanja 2008. godište

 

Sustav natjecanja 2009. godište

 

Plan odigravanja turnira

 

Ut.br.PočetakTerenGodišteGrupaParoviRezultat
00109:3012008.ARK „HANGAR-18 2“ – RK „PETRINJA“
00222008.ARŠ „KARLOVAC“ – RK „BJELOVAR 1“
00332008.BRK „POLET“ – RK „VALPOVKA“
00409:4512008.BRK „RUGVICA“ – RK „IVANIĆ“
00522008.CRK“SESVETE 1“ – RK „JAMNICA“
00632008.CGRK „VARAŽDIN 1930“  – RK „HANGAR-18 1“
00710:0012008.CRK „BJELOVAR 2“ – RK „KOZARA“
00822008.DRK „RUDAR 2“ – RK „DUBRAVA“
00932008.DRK“SESVETE 3“ – RK „IVANČICA“
01010:1512008.DRK“DOBOVA“ –  RK „PPD ZAGREB“
01122009.ERŠ „KARLOVAC“ –  RK „IVANČICA“
01232009.ERK“DOBOVA“ – RK „KOZARA“
01310:3012009.FRk „IVANIĆ“ – RK „VALPOVKA
01422009.FRK „PPD ZAGREB“ – RK „SESVETE“
01532008.ARK „PETRINJA“ –  RŠ „KARLOVAC“
01610.4512008.ARK „RUDAR 1“ –  RK „HANGAR-18 2“
01722008.BRK „VALPOVKA“ –  RK „RUGVICA“
01832008.BRK“SESVETE 2“ –  RK „POLET“
01911:0012008.CRK „JAMNICA“ – RK „KOZARA“
02022008.CRK „HANGAR-18 1“ –  RK „BJELOVAR 2“
02132008.CRK“SESVETE 1“ –  GRK „VARAŽDIN 1930“
02211:1512008.DRK „DUBRAVA“ –  RK „PPD ZAGREB“
02322008.DRK „IVANČICA“ –  RK“DOBOVA“
02432008.DRK „RUDAR 2“ –  RK“SESVETE 3“
02511:3012009.ERK „IVANČICA“ –  RK“DOBOVA“
02622009.ERK „RUDAR 1“ –  RŠ „KARLOVAC“
02732009.FRK „VALPOVKA“ –  RK „PPD ZAGREB“
02811:4512009.FRK „RUDAR 2“ –  Rk „IVANIĆ“
02922008.ARK „BJELOVAR 1“ – RK „PETRINJA“
03032008.ARŠ „KARLOVAC“ –  RK „RUDAR 1“
03112:0012008.BRK „RUGVICA“ –  RK“SESVETE 2“
03222008.BRK „IVANIĆ“ –  RK „VALPOVKA“
03332008.CGRK „VARAŽDIN 1930“  – RK „JAMNICA“
03412:1512008.CRK „BJELOVAR 2“ –  RK“SESVETE 1“
03522008.CRK „KOZARA“ –  RK „HANGAR-18 1“
03632008.DRK“SESVETE 3“ –  RK „DUBRAVA“
03712:3012008.DRK“DOBOVA“ –  RK „RUDAR 2“
03822008.DRK „PPD ZAGREB“ –  RK „IVANČICA“
03932009.E RK“DOBOVA“ –  RK „RUDAR 1“
04012:4512009.ERK „KOZARA“ –   RK „IVANČICA“
04122009.FRK „PPD ZAGREB“ –  RK „RUDAR 2“
04232009.FRK“SESVETE“ –  RK „VALPOVKA“
04313:0012008.ARK „RUDAR 1“ –  RK „BJELOVAR 1“
04422008.ARK „HANGAR-18 2“ –   RŠ „KARLOVAC“
04532008.BRK“SESVETE 2“ –  RK „IVANIĆ“
04613:1512008.BRK „POLET“ –  RK „RUGVICA“
04722008.CRK „JAMNICA“ –  RK „HANGAR-18 1“
04832008.CRK“SESVETE 1“ –  RK „KOZARA“
04913:3012008.CGRK „VARAŽDIN 1930“ –   RK „VALPOVKA“
05022008.DRK „DUBRAVA“ –  RK „IVANČICA“
05132008.DRK „RUDAR 2“ –  RK „PPD ZAGREB“
05213:4512008.DRK“SESVETE 3“ –  RK“DOBOVA“
05322009.ERK „RUDAR 1“ –  RK „KOZARA“
05432009.ERŠ „KARLOVAC“ –  RK“DOBOVA“
05514:0012009.FRK „RUDAR 2“ –  RK“SESVETE“
05622009.FRK „IVANIĆ“ –  RK „PPD ZAGREB“
05732008.ARK „BJELOVAR 1“ –  RK „HANGAR-18 2“
05814:1512008.ARK „PETRINJA“ –  RK „RUDAR 1“
05922008.BRK „IVANIĆ“ –  RK „POLET“
06032008.BRK „VALPOVKA“ –  RK“SESVETE 2“
06114:3012008.CRK „BJELOVAR 2“ – RK „JAMNICA“
06222008.CRK „KOZARA“ –  GRK „VARAŽDIN 1930“
06332008.CRK „HANGAR-18 1“ –  RK“SESVETE 1“
06414:4512008.DRK“DOBOVA“ –  RK „DUBRAVA“
06522008.DRK „PPD ZAGREB“ –  RK“SESVETE 3“
06632008.DRK „IVANČICA“ –  RK „RUDAR 2“
06715:0012009.ERK „KOZARA“ –  RŠ „KARLOVAC“
06822009.ERK „IVANČICA“ –  RK „RUDAR 1“
069 32009.FRK“SESVETE“ –  RK „IVANIĆ“
07015:1512009.FRK „VALPOVKA“ –  RK „RUDAR 2“
071 220081/8A2 – B3
072320081/8B2 – A3
07315:30120081/8C2 – D3
074220081/8D2 – C3
07532009¼F2 – E3
07615:4512009¼E2 – F3
07722008¼1 C – pobjednik ut. 66
07832008¼1 A – pobjednik ut. 69
07916:0012008¼1 B – pobjednik ut. 68
08022008¼1 D – pobjednik ut. 67
08116:15120091/21. E – pobjednik ut. 075
082220091/21. F  – pobjednik ut. 076
08316:30120081/2Pob. ut. 78 – Pob ut. 79
084220081/2Pob. ut. 77 – Pob ut. 80
08516.4512009Za 3.Poraženi iz utakmica 081 – 082
08622009FinalePobjednici utakmica 081 i 082
08717.0012008.Za 3.Poraženi iz utakmica 083 – 084
08822008.FinalePobjednici utakmica 083 i 084
17:15 

SVEČANO ZATVARANJE TURNIRA

 

– Proglašenje najboljih ekipa po godištu

– Proglašenje najboljeg igrača i vratara  po godištu

– Proglašenje najbolje petorke  po godištu

 

PLAN ODIGRAVANJA 10. FAŠNIČKI TURNIR

Pozivnica

Poziv na 10 Fasnicki turnir u mini rukometu

 

 

FAŠNIČKI TURNIR

Samobor – Rude 3. veljače 2018.

DJEČACI B – ROĐENI 2006. I MLAĐI

RASPORED PO GRUPAMA
Grupa A – SD Bogumil Toni SamoborGrupa B – SD Rude
1. RK KOZARA-MLJEKOPRODUKT1. RK RUDAR
2. RK KARLOVAC2. GRK VARAŽDIN 1930
3. RK IVANČICA-IVANEC3. RK POREČ
4. RK DOBOVA4. RK POLET
5. RK PPD ZAGREB5. RK BJELOVAR

 

RASPORED ODIGRAVANJA PO GRUPAMA
PočetakGrupa A – SD Bogumil Toni SamoborGrupa B – SD Rude
08.30HRK KARLOVAC – RK PPD ZAGREBGRK VARAŽDIN 1930 – RK BJELOVAR
09.00RK IVANČICA – RK DOBOVARK POREČ – RK POLET
09.30RK PPD ZAGREB – RK IVANČICARK BJELOVAR – RK POREČ
10.00RK KOZARA-MLJEK. – HRK KARLOVACRK RUDAR – GRK VARAŽDIN 1930
10.30RK IVANČICA – RK KOZARA-MLJEK.RK POREČ – RK RUDAR
11.00RK DOBOVA – RK PPD ZAGREBRK POLET – RK BJELOVAR
11.30RK KOZARA-MLJEK. – RK DOBOVARK RUDAR – RK POLET
12.00HRK KARLOVAC – RK IVANČICAGRK VARAŽDIN 1930 – RK POREČ
12.30HRK KARLOVAC – RK DOBOVARK POLET – GRK VARAŽDIN 1930
13.00RK PPD ZAGREB – RK KOZARA-MLJEK.RK BJELOVAR – RK RUDAR
 Pauza za ručak
                        UTAKMICE ZA POREDAK  – SD Rude
14.001A2B
14.401B2A
15.205A5B
15.504A4B
16.203A3B
16.50Utakmica za 3. mjesto
17.30Utakmica za 1. mjesto
18.10Proglašenje pobjednika

 

  • Utakmice u skupinama i utakmice za 9., 7. i 5. mjesto igraju se u trajanju 2 x 12 minuta
  • Polufinalne i utakmice za 3. i 1. mjesto igraju se 2 x 15 minuta
  • Sve utakmice igraju se loptom veličine 0
  • Tijekom utakmice može se koristiti 1 TIME-OUT
  • Isključenje traje 1 min

 

 

FAŠNIČKI TURNIR

Rude 28. siječnja 2018.

MLAĐI KADETI –  DJEČACI ROĐENI 2002. I MLAĐI

RASPORED PO GRUPAMA
Grupa A Grupa B
1. GRK VARAŽDIN 19301. RK ĐAKOVO
2. RK MLADOST 09 – SAMOBOR2. RK RUDAR
3. HRK KARLOVAC3. RK LUDBREG

 

RASPORED ODIGRAVANJA PO GRUPAMA

PočetakSD Rude
09.00RK MLADOST 09 –  RK KARLOVAC
09.40RK RUDAR –  RK LUDBREG
10.20GRK VARAŽDIN 1930 –  RK MLADOST 09
11.00RK ĐAKOVO –  RK RUDAR
11.40HRK KARLOVAC –  GRK VARAŽDIN 1930
12.20RK LUDBREG –  RK ĐAKOVO
  13.00 -14.30Pauza za ručak

UTAKMICE ZA POREDAK  – SD Rude

14.301A2B
15.101B2A
15.503A3B
16.30Utakmica za 3. mjesto
17.10Utakmica za 1. mjesto
17.50Proglašenje pobjednika

 

  • Utakmice se igraju u trajanju 30 minuta (2×15), poluvrijeme 3 min.
  • Svaka ekipa tijekom utakmice ima pravo na 1 TIME-OUT
  • Utakmice se igraju loptom br. 2
  • Za sve ostalo vrijede pravila HRS-a

 

FAŠNIČKI TURNIR

Samobor – Rude 27. siječnja 2018.

DJEČACI A – ROĐENI 2004. I MLAĐI

RASPORED PO GRUPAMA
Grupa A – Samobor, SD B. ToniGrupa B – SD Rude
1. RK KARLOVAC1. RK RUDAR
2. RK VALPOVKA2. RK KOZARA
3. RK POREČ3. RK SISAK
4. RK BJELOVAR4. RK ČAKOVEC

 

RASPORED ODIGRAVANJA PO GRUPAMA
PočetakGrupa A – SD SamoborGrupa B – SD Rude
09.00RK KARLOVAC –  RK BJELOVARRK RUDAR  – RK ČAKOVEC
09.40RK VALPOVKA –  RK POREČRK KOZARA – RK SISAK
10.20RK BJELOVAR –  RK POREČRK ČAKOVEC – RK SISAK
11.00RK KARLOVAC –  RK VALPOVKARK RUDAR – RK KOZARA
11.40RK VALPOVKA –  RK BJELOVARRK KOZARA – RK ČAKOVEC
12.20RK POREČ –  RK KARLOVACRK SISAK – RK RUDAR
13.00 -14.00Pauza za ručak
UTAKMICE ZA POREDAK  – SD Rude
14.001A2B
14.401B2A
15.204A4B
16.003A3B
16.40Utakmica za 3. mjesto
17.20Utakmica za 1. mjesto
18.00Proglašenje pobjednika