10. FAŠNIČKI TURNIR

0
1449

Drugi dio 10. fašničkog turnira u Rudama
Rude – Samobor, 3. i 4. veljače 2018.

Završio je i drugi dio 10. fašničkog turnira u Rudama. U subotu je na programu bio turnir za dječake B rođene 2006.g. i mlađe u kojem je RK Rudar osvojio drugo mjesto izgubivši u finalu od RK PPD Zagreb. Trećeplasirana je bila ekipa RK Ivančica. Za najboljeg golmana izabran je Mihael Bartolić iz RK Rudara.
U nedjelju je na programu bilo natjecanje u mini rukometu za godišta 2008. i 2009. gdje su dječaci Rudara 2008. godište osvojili prvo mjesto, a dječaci godišta 2009. drugo mjesto.
U 2008. godištu u najbolju petorku su izabrani Fabian Voss i Ivan Biber, a najbolji igrač je Hrvoje Planinčić iz RK Rudara.
U 2009. godištu u najbolju petorku turnira je izabran Antun Jurišić, a najbolji igrač je Jakov Galetić iz RK Rudara.

 

Prvi dio 10. fašničkog turnira u Rudama
Rude – Samobor, 27. i 28. siječnja 2018.

U subotu je održano natjecanje za dječake A, rođene 2004. godine i mlađe, u kojemu je Rudar osvojio treće mjesto iza prvoplasirane Valpovke i drugoplasiranog Bjelovara.
U nedjelju 28. siječnja održano je natjecanje u konkurenciji mlađih kadeta gdje je Rudar bio prvi pobijedivši u finalu Ludbreg. Na treće mjesto plasirala se Rukometna škola Karlovac. Fabijan Kušić iz Rudara je proglašen najboljim igračem turnira.

 

Ut.br. Početak Teren Godište Grupa Parovi Rezultat
001 09:30 1 2008. A  KOPRIVNICA H18 2 –  PETRINJA 1-11
002 2 2008. A  KARLOVAC –  BJELOVAR 1 10-16
003 3 2008. B  POLET –  VALPOVKA 14-7
004 09:45 1 2008. B  KARLOVAC 2 –  IVANIĆ   3-10
005 2 2008. C SESVETE 1 –  JAMNICA 9-7
006 3 2008. C  VARAŽDIN 1930 – KOPRIVNICA H18 1 16-6
007 10:00 1 2008. C  BJELOVAR 2 –  KOZARA 4-7
008 2 2008. D  RUDAR 2 –  DUBRAVA 6-8
009 3 2008. D SESVETE 3 –  IVANČICA 6-16
010 10:15 1 2008. D DOBOVA –   PPD ZAGREB 4-11
011 2 2009. E  KARLOVAC –   IVANČICA 9-3
012 3 2009. E DOBOVA –  KOZARA 4-11
013 10:30 1 2009. F  IVANIĆ –  VALPOVKA 11-5
014 2 2009. F  PPD ZAGREB –  SESVETE 11-7
015 3 2008. A  PETRINJA –   KARLOVAC 12-11
016 10.45 1 2008. A  RUDAR 1 –   KOPRIVNICA H18 2 15-0
017 2 2008. B  VALPOVKA –    KARLOVAC 2 10-4
018 3 2008. B SESVETE 2 –   POLET 10-14
019 11:00 1 2008. C  JAMNICA –  KOZARA 3-11
020 2 2008. C  KOPRIVNICA H18 1 –   BJELOVAR 2 6-10
021 3 2008. C SESVETE 1 –   VARAŽDIN 1930 8-8
022 11:15 1 2008. D  DUBRAVA –   PPD ZAGREB 4-8
023 2 2008. D  IVANČICA –  DOBOVA 12-4
024 3 2008. D  RUDAR 2 –  SESVETE 3 8-5
025 11:30 1 2009. E  IVANČICA –  DOBOVA 3-4
026 2 2009. E  RUDAR 1 –   KARLOVAC 6-5
027 3 2009. F  VALPOVKA –   PPD ZAGREB 2-16
028 11:45 1 2009. F  RUDAR 2 –   IVANIĆ 0-12
029 2 2008. A  BJELOVAR 1 –  PETRINJA 6-7
030 3 2008. A  KARLOVAC –   RUDAR 1 5-11
031 12:00 1 2008. B   KARLOVAC 2 –  SESVETE 2 1-12
032 2 2008. B  IVANIĆ –   VALPOVKA 6-2
033 3 2008. C  VARAŽDIN 1930  –  JAMNICA 11-12
034 12:15 1 2008. C  BJELOVAR 2 –  SESVETE 1 6-14
035 2 2008. C  KOZARA –   KOPRIVNICA H18 1 12-5
036 3 2008. D SESVETE 3 –   DUBRAVA 9-9
037 12:30 1 2008. D DOBOVA –   RUDAR 2 10-8
038 2 2008. D  PPD ZAGREB –   IVANČICA 10-8
039 3 2009. E  DOBOVA –   RUDAR 1 1-10
040 12:45 1 2009. E  KOZARA –    IVANČICA 5-5
041 2 2009. F  PPD  ZAGREB –    RUDAR 2 15-2
042 3 2009. F SESVETE –   VALPOVKA 11-4
043 13:00 1 2008. A  RUDAR 1 –   BJELOVAR 1 11-7
044 2 2008. A  KOPRIVNICA H18 2 –  KARLOVAC 3-11
045 3 2008. B SESVETE 2 –   IVANIĆ 7-9
046 13:15 1 2008. B  POLET –    KARLOVAC 2 12-7
047 2 2008. C  JAMNICA –   KOPRIVNICA H18 1 10-7
048 3 2008. C SESVETE 1 –   KOZARA 9-8
049 13:30 1 2008. C  VARAŽDIN 1930 –  BJELOVAR 2 14-5
050 2 2008. D  DUBRAVA –   IVANČICA 2-11
051 3 2008. D  RUDAR 2 –   PPD ZAGREB 5-11
052 13:45 1 2008. D SESVETE 3 –  DOBOVA 5-17
053 2 2009. E  RUDAR 1 –   KOZARA 11-8
054 3 2009. E  KARLOVAC –  DOBOVA 17-0
055 14:00 1 2009. F  RUDAR 2 –  SESVETE 2-10
056 2 2009. F  IVANIĆ –   PPD ZAGREB 5-9
057 3 2008. A  BJELOVAR 1 – KOPRIVNICA H18 2 13-2
058 14:15 1 2008. A  PETRINJA –   RUDAR 1 9-14
059 2 2008. B  IVANIĆ –   POLET 7-11
060 3 2008. B  VALPOVKA –  SESVETE 2 8-16
061 14:30 1 2008. C  BJELOVAR 2 –  JAMNICA 6-12
062 2 2008. C  KOZARA –   VARAŽDIN 1930 7-9
063 3 2008. C  HANGAR-18 1 –  SESVETE 1 5-15
064 14:45 1 2008. D DOBOVA –   DUBRAVA 7-6
065 2 2008. D  PPD ZAGREB –  SESVETE 3 18-6
066 3 2008. D  IVANČICA –   RUDAR 2 15-6
067 15:00 1 2009. E  KOZARA –   KARLOVAC 4-13
068 2 2009. E  IVANČICA –   RUDAR 1 5-14
069   3 2009. F SESVETE –   IVANIĆ 8-12
070 15:15 1 2009. F  VALPOVKA –   RUDAR 2 5-2
071   2 2008 1/8 PETRINJA – SESVETE 2 5-10
072 3 2008 1/8 IVANIĆ  – BJELOVAR 1 6-9
073 15:30 1 2008 1/8 VARAŽDIN – DOBOVA 14-6
074 2 2008 1/8 IVANČICA – KOZARA 9-10
075 3 2009 ¼ IVANIĆ – KOZARA 14-5
076 15:45 1 2009 ¼ KARLOVAC – SESVETE 5-7
077 2 2008 ¼ SESVETE 1 – SESVETE 2 11-12
078 3 2008 ¼                      RUDAR 1 – KOZARA 15-10
079 16:00 1 2008 ¼ POLET – VARAŽDIN 9-11
080 2 2008 ¼ PPD ZAGREB – BJELOVAR  1 12-7
081 16:15 1 2009 1/2 RUDAR 1 – IVANIĆ 10-6
082 2 2009 1/2 PPD ZAGREB  – SESVETE 13-9
083 16:30 1 2008 1/2 RUDAR 1 – VARAŽDIN 12-11
084 2 2008 1/2 SESVETE 2 – PPD ZAGREB 13-12
085 16.45 1 2009 Za 3. IVANIĆ – SESVETE 12-11
086 2 2009 Finale RUDAR – PPD ZAGREB 11-12
087 17.00 1 2008. Za 3. VARAŽDIN – PPD ZAGREB 12-4
088 2 2008. Finale RUDAR – SESVETE 2 11-7
17:15  

SVEČANO ZATVARANJE TURNIRA

 

– Proglašenje najboljih ekipa po godištu

– Proglašenje najboljeg igrača i vratara  po godištu

– Proglašenje najbolje petorke  po godištu

 

 

Ovogodišnji jubilarni 10. Fašnički turnir u Rudama održan je kroz dva uzastopna tjedna;

Dječaci A rođeni 2004. godine i mlađi nastupit će u subotu 27. siječnja
Mlađi kadeti rođeni 2002. godine i mlađi nastupit će u nedjelju 28. siječnja
Dječaci B rođeni 2006. godine i mlađi nastupit će u subotu 3. veljače
Dječaci rođeni 2008. i 2009. godine i mlađi nastupit će u nedjelju 4. veljače

 

FAŠNIČKI TURNIR

Rude 4. veljače 2018.

DJEČACI ROĐENI 2008. I MLAĐI
DJEČACI ROĐENI 2009. I MLAĐI

Sustav natjecanja 2008. godište

 

Sustav natjecanja 2009. godište

 

Plan odigravanja turnira

 

Ut.br. Početak Teren Godište Grupa Parovi Rezultat
001 09:30 1 2008. A RK „HANGAR-18 2“ – RK „PETRINJA“
002 2 2008. A RŠ „KARLOVAC“ – RK „BJELOVAR 1“
003 3 2008. B RK „POLET“ – RK „VALPOVKA“
004 09:45 1 2008. B RK „RUGVICA“ – RK „IVANIĆ“
005 2 2008. C RK“SESVETE 1“ – RK „JAMNICA“
006 3 2008. C GRK „VARAŽDIN 1930“  – RK „HANGAR-18 1“
007 10:00 1 2008. C RK „BJELOVAR 2“ – RK „KOZARA“
008 2 2008. D RK „RUDAR 2“ – RK „DUBRAVA“
009 3 2008. D RK“SESVETE 3“ – RK „IVANČICA“
010 10:15 1 2008. D RK“DOBOVA“ –  RK „PPD ZAGREB“
011 2 2009. E RŠ „KARLOVAC“ –  RK „IVANČICA“
012 3 2009. E RK“DOBOVA“ – RK „KOZARA“
013 10:30 1 2009. F Rk „IVANIĆ“ – RK „VALPOVKA
014 2 2009. F RK „PPD ZAGREB“ – RK „SESVETE“
015 3 2008. A RK „PETRINJA“ –  RŠ „KARLOVAC“
016 10.45 1 2008. A RK „RUDAR 1“ –  RK „HANGAR-18 2“
017 2 2008. B RK „VALPOVKA“ –  RK „RUGVICA“
018 3 2008. B RK“SESVETE 2“ –  RK „POLET“
019 11:00 1 2008. C RK „JAMNICA“ – RK „KOZARA“
020 2 2008. C RK „HANGAR-18 1“ –  RK „BJELOVAR 2“
021 3 2008. C RK“SESVETE 1“ –  GRK „VARAŽDIN 1930“
022 11:15 1 2008. D RK „DUBRAVA“ –  RK „PPD ZAGREB“
023 2 2008. D RK „IVANČICA“ –  RK“DOBOVA“
024 3 2008. D RK „RUDAR 2“ –  RK“SESVETE 3“
025 11:30 1 2009. E RK „IVANČICA“ –  RK“DOBOVA“
026 2 2009. E RK „RUDAR 1“ –  RŠ „KARLOVAC“
027 3 2009. F RK „VALPOVKA“ –  RK „PPD ZAGREB“
028 11:45 1 2009. F RK „RUDAR 2“ –  Rk „IVANIĆ“
029 2 2008. A RK „BJELOVAR 1“ – RK „PETRINJA“
030 3 2008. A RŠ „KARLOVAC“ –  RK „RUDAR 1“
031 12:00 1 2008. B RK „RUGVICA“ –  RK“SESVETE 2“
032 2 2008. B RK „IVANIĆ“ –  RK „VALPOVKA“
033 3 2008. C GRK „VARAŽDIN 1930“  – RK „JAMNICA“
034 12:15 1 2008. C RK „BJELOVAR 2“ –  RK“SESVETE 1“
035 2 2008. C RK „KOZARA“ –  RK „HANGAR-18 1“
036 3 2008. D RK“SESVETE 3“ –  RK „DUBRAVA“
037 12:30 1 2008. D RK“DOBOVA“ –  RK „RUDAR 2“
038 2 2008. D RK „PPD ZAGREB“ –  RK „IVANČICA“
039 3 2009. E  RK“DOBOVA“ –  RK „RUDAR 1“
040 12:45 1 2009. E RK „KOZARA“ –   RK „IVANČICA“
041 2 2009. F RK „PPD ZAGREB“ –  RK „RUDAR 2“
042 3 2009. F RK“SESVETE“ –  RK „VALPOVKA“
043 13:00 1 2008. A RK „RUDAR 1“ –  RK „BJELOVAR 1“
044 2 2008. A RK „HANGAR-18 2“ –   RŠ „KARLOVAC“
045 3 2008. B RK“SESVETE 2“ –  RK „IVANIĆ“
046 13:15 1 2008. B RK „POLET“ –  RK „RUGVICA“
047 2 2008. C RK „JAMNICA“ –  RK „HANGAR-18 1“
048 3 2008. C RK“SESVETE 1“ –  RK „KOZARA“
049 13:30 1 2008. C GRK „VARAŽDIN 1930“ –   RK „VALPOVKA“
050 2 2008. D RK „DUBRAVA“ –  RK „IVANČICA“
051 3 2008. D RK „RUDAR 2“ –  RK „PPD ZAGREB“
052 13:45 1 2008. D RK“SESVETE 3“ –  RK“DOBOVA“
053 2 2009. E RK „RUDAR 1“ –  RK „KOZARA“
054 3 2009. E RŠ „KARLOVAC“ –  RK“DOBOVA“
055 14:00 1 2009. F RK „RUDAR 2“ –  RK“SESVETE“
056 2 2009. F RK „IVANIĆ“ –  RK „PPD ZAGREB“
057 3 2008. A RK „BJELOVAR 1“ –  RK „HANGAR-18 2“
058 14:15 1 2008. A RK „PETRINJA“ –  RK „RUDAR 1“
059 2 2008. B RK „IVANIĆ“ –  RK „POLET“
060 3 2008. B RK „VALPOVKA“ –  RK“SESVETE 2“
061 14:30 1 2008. C RK „BJELOVAR 2“ – RK „JAMNICA“
062 2 2008. C RK „KOZARA“ –  GRK „VARAŽDIN 1930“
063 3 2008. C RK „HANGAR-18 1“ –  RK“SESVETE 1“
064 14:45 1 2008. D RK“DOBOVA“ –  RK „DUBRAVA“
065 2 2008. D RK „PPD ZAGREB“ –  RK“SESVETE 3“
066 3 2008. D RK „IVANČICA“ –  RK „RUDAR 2“
067 15:00 1 2009. E RK „KOZARA“ –  RŠ „KARLOVAC“
068 2 2009. E RK „IVANČICA“ –  RK „RUDAR 1“
069   3 2009. F RK“SESVETE“ –  RK „IVANIĆ“
070 15:15 1 2009. F RK „VALPOVKA“ –  RK „RUDAR 2“
071   2 2008 1/8 A2 – B3
072 3 2008 1/8 B2 – A3
073 15:30 1 2008 1/8 C2 – D3
074 2 2008 1/8 D2 – C3
075 3 2009 ¼ F2 – E3
076 15:45 1 2009 ¼ E2 – F3
077 2 2008 ¼ 1 C – pobjednik ut. 66
078 3 2008 ¼ 1 A – pobjednik ut. 69
079 16:00 1 2008 ¼ 1 B – pobjednik ut. 68
080 2 2008 ¼ 1 D – pobjednik ut. 67
081 16:15 1 2009 1/2 1. E – pobjednik ut. 075
082 2 2009 1/2 1. F  – pobjednik ut. 076
083 16:30 1 2008 1/2 Pob. ut. 78 – Pob ut. 79
084 2 2008 1/2 Pob. ut. 77 – Pob ut. 80
085 16.45 1 2009 Za 3. Poraženi iz utakmica 081 – 082
086 2 2009 Finale Pobjednici utakmica 081 i 082
087 17.00 1 2008. Za 3. Poraženi iz utakmica 083 – 084
088 2 2008. Finale Pobjednici utakmica 083 i 084
17:15  

SVEČANO ZATVARANJE TURNIRA

 

– Proglašenje najboljih ekipa po godištu

– Proglašenje najboljeg igrača i vratara  po godištu

– Proglašenje najbolje petorke  po godištu

 

PLAN ODIGRAVANJA 10. FAŠNIČKI TURNIR

Pozivnica

Poziv na 10 Fasnicki turnir u mini rukometu

 

 

FAŠNIČKI TURNIR

Samobor – Rude 3. veljače 2018.

DJEČACI B – ROĐENI 2006. I MLAĐI

RASPORED PO GRUPAMA
Grupa A – SD Bogumil Toni Samobor Grupa B – SD Rude
1. RK KOZARA-MLJEKOPRODUKT 1. RK RUDAR
2. RK KARLOVAC 2. GRK VARAŽDIN 1930
3. RK IVANČICA-IVANEC 3. RK POREČ
4. RK DOBOVA 4. RK POLET
5. RK PPD ZAGREB 5. RK BJELOVAR

 

RASPORED ODIGRAVANJA PO GRUPAMA
Početak Grupa A – SD Bogumil Toni Samobor Grupa B – SD Rude
08.30 HRK KARLOVAC – RK PPD ZAGREB GRK VARAŽDIN 1930 – RK BJELOVAR
09.00 RK IVANČICA – RK DOBOVA RK POREČ – RK POLET
09.30 RK PPD ZAGREB – RK IVANČICA RK BJELOVAR – RK POREČ
10.00 RK KOZARA-MLJEK. – HRK KARLOVAC RK RUDAR – GRK VARAŽDIN 1930
10.30 RK IVANČICA – RK KOZARA-MLJEK. RK POREČ – RK RUDAR
11.00 RK DOBOVA – RK PPD ZAGREB RK POLET – RK BJELOVAR
11.30 RK KOZARA-MLJEK. – RK DOBOVA RK RUDAR – RK POLET
12.00 HRK KARLOVAC – RK IVANČICA GRK VARAŽDIN 1930 – RK POREČ
12.30 HRK KARLOVAC – RK DOBOVA RK POLET – GRK VARAŽDIN 1930
13.00 RK PPD ZAGREB – RK KOZARA-MLJEK. RK BJELOVAR – RK RUDAR
  Pauza za ručak
                        UTAKMICE ZA POREDAK  – SD Rude
14.00 1A 2B
14.40 1B 2A
15.20 5A 5B
15.50 4A 4B
16.20 3A 3B
16.50 Utakmica za 3. mjesto
17.30 Utakmica za 1. mjesto
18.10 Proglašenje pobjednika

 

  • Utakmice u skupinama i utakmice za 9., 7. i 5. mjesto igraju se u trajanju 2 x 12 minuta
  • Polufinalne i utakmice za 3. i 1. mjesto igraju se 2 x 15 minuta
  • Sve utakmice igraju se loptom veličine 0
  • Tijekom utakmice može se koristiti 1 TIME-OUT
  • Isključenje traje 1 min

 

 

FAŠNIČKI TURNIR

Rude 28. siječnja 2018.

MLAĐI KADETI –  DJEČACI ROĐENI 2002. I MLAĐI

RASPORED PO GRUPAMA
Grupa A Grupa B
1. GRK VARAŽDIN 1930 1. RK ĐAKOVO
2. RK MLADOST 09 – SAMOBOR 2. RK RUDAR
3. HRK KARLOVAC 3. RK LUDBREG

 

RASPORED ODIGRAVANJA PO GRUPAMA

Početak SD Rude
09.00 RK MLADOST 09 –  RK KARLOVAC
09.40 RK RUDAR –  RK LUDBREG
10.20 GRK VARAŽDIN 1930 –  RK MLADOST 09
11.00 RK ĐAKOVO –  RK RUDAR
11.40 HRK KARLOVAC –  GRK VARAŽDIN 1930
12.20 RK LUDBREG –  RK ĐAKOVO
  13.00 -14.30 Pauza za ručak

UTAKMICE ZA POREDAK  – SD Rude

14.30 1A 2B
15.10 1B 2A
15.50 3A 3B
16.30 Utakmica za 3. mjesto
17.10 Utakmica za 1. mjesto
17.50 Proglašenje pobjednika

 

  • Utakmice se igraju u trajanju 30 minuta (2×15), poluvrijeme 3 min.
  • Svaka ekipa tijekom utakmice ima pravo na 1 TIME-OUT
  • Utakmice se igraju loptom br. 2
  • Za sve ostalo vrijede pravila HRS-a

 

FAŠNIČKI TURNIR

Samobor – Rude 27. siječnja 2018.

DJEČACI A – ROĐENI 2004. I MLAĐI

RASPORED PO GRUPAMA
Grupa A – Samobor, SD B. Toni Grupa B – SD Rude
1. RK KARLOVAC 1. RK RUDAR
2. RK VALPOVKA 2. RK KOZARA
3. RK POREČ 3. RK SISAK
4. RK BJELOVAR 4. RK ČAKOVEC

 

RASPORED ODIGRAVANJA PO GRUPAMA
Početak Grupa A – SD Samobor Grupa B – SD Rude
09.00 RK KARLOVAC –  RK BJELOVAR RK RUDAR  – RK ČAKOVEC
09.40 RK VALPOVKA –  RK POREČ RK KOZARA – RK SISAK
10.20 RK BJELOVAR –  RK POREČ RK ČAKOVEC – RK SISAK
11.00 RK KARLOVAC –  RK VALPOVKA RK RUDAR – RK KOZARA
11.40 RK VALPOVKA –  RK BJELOVAR RK KOZARA – RK ČAKOVEC
12.20 RK POREČ –  RK KARLOVAC RK SISAK – RK RUDAR
13.00 -14.00 Pauza za ručak
UTAKMICE ZA POREDAK  – SD Rude
14.00 1A 2B
14.40 1B 2A
15.20 4A 4B
16.00 3A 3B
16.40 Utakmica za 3. mjesto
17.20 Utakmica za 1. mjesto
18.00 Proglašenje pobjednika