Rudari donose mnoštvo Božićnih poklona iz Poreča

0
1319


Na 19. Božićnom turniru u Poreču dječaci RK Rudara nastupili su u 4 godišta i postigli sljedeće rezultate:

2004. godište osvojilo je broncu u velikom rukometu, u najbolju sedmorku turnira izabrani su Tomislav Grgečić i Gabrijel Bartolić. Srebro je osvojila ekipa Trsata, a zlato ekipa Ivanića.

2006. godište osvojilo je zlato u velikom rukometu, u najbolju sedmorku su izabrani Davor Petrušić, Fran Martinko i Mihael Bartolić. Najboljim golmanom proglašen je Mihael Bartolić, a najboljim igračem Fran Martinko. Srebro je pripalo ekipi Dubrave, a bronca ekipi Poreča.

2008. godište osvojilo je broncu u mini rukometu, a u najbolju petorku turnira izabran je Hrvoje Planinčić. Zlato je osvojila ekipa Poreča, a srebro ekipa Primorske škole.

2009. godište osvojilo je zlato u mini rukometu, u najbolju petorku turnira izabrani su Sven Bišćan, Vito Kadić, a Jakov Galetić proglašen je najboljim igračem. Srebro je osvojila ekipa Novigrada, a broncu Poreč.

Bravo Rudari!

Hvala domaćinu na gostoprimstvu i dobroj organizaciji.