9. FAŠNIČKI TURNIR 2006., 2007. i 2008. godište, NEDJELJA 12.2. RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA

0
1226

 

Ut.br.   Godište Grupa Parovi
1 9:00 1 2006. RK RUDAR 1 – RK PPD ZAGREB 3
2   2 2006. A RK GORICA – ŠRK 2 
3   3 2006. B RK KOZARA MLJ. – RK POLET 1
4 9:15 1 2006 B RK VALPOVKA 2 – RK PPD Zagreb 2
5   2 2006 C ŠR KARLOVAC 1 – RK RUDAR 2
6   3 2006 C RK PPD ZAGREB 1 – RK POLET 2
7 9:30 1 2008 F ŠR KARLOVAC – RK KOP. HAN 18 2
8   2 2008 F RK POLET – RK RUDAR 1
9   3 2008 I RK RUGVICA – RK PASTELA 1
10 9:45 1 2008 I RK KOZARA MLJ. – RK IVANIĆ 2
11   2 2008 G RK PPD ZAGREB  – RK RUDAR 2
12   3 2008 G RK KOP. HAN 18 1 –  RK PASTELA 2
13 10:00 1 2007 D RK RUDAR  – RK VALPOVKA 2
14   2 2007 D  RK RUGVICA – ŠR KARLOVAC 1
15   3 2007 E ŠR KARLOVAC 2 – RK POREČ
16 10:15 1 2007 E RK VALPOVKA 1 – RK KOZARA MLJ.
17   2 2006 A PPD ZAGREB 3 – RK GORICA
18   3 2006 A RK VALPOVKA 1 – RK RUDAR 1
19 10:30 1 2006 B RK POLET 1 – RK VALPOVKA 2
20   2 2006 B RK POREČ 1 – RK KOZARA MLJ.
21   3 2006 C RK RUDAR 2 – RK PPD ZAGREB 1
22 10:45 1 2006 C ŠR KARLOVAC 1 – RK POREČ 2
23   2 2008 F RK KOP. HAN 18 2 – RK POLET
24   3 2008 F RK POREČ ŠR KARLOVAC
25 11:00 1 2008 G RK RUDAR 2 –  RK KOP. HAN 18 1
26   2 2008 G RK IVANIĆ 1 – RK PPD ZAGREB
27   3 2008 I RK PASTELA 1 – RK KOZARA MLJ.
28 11:15 1 2008 I RK VALPOVKA – RK RUGVICA
29   2 2006 A RK GORICA – RK VALPOVKA 1
30   3 2006 B PPD Zagreb 2 – RK POLET 1
31 11:30 1 2006 B RK VALPOVKA 2 – RK POREČ 
32   2 2006 A ŠR KARLOVAC 2 – PPD ZAGREB 3
33   3 2006 C RK POLET 2 – RK RUDAR 2
34 11:45 1 2006 C RK PPD ZAGREB 1 RK POREČ 2
35   2 2007 D RK VALPOVKA 2 – ŠR KARLOVAC 1
36   3 2007 D RK RUDAR – RK RUGVICA
37 12:00 1 2007 E RK KOZARA MLJ. – RK POREČ
38   2 2007 E ŠR KARLOVAC 2 – RK VALPOVKA 1
39   3 2008 F RK RUDAR 1 – RK KOP.HAN 18 2
40 12:15 1 2008 F RK POLET – RK POREČ
41   2 2008 G RK KOP. HAN. 18 1 – RK IVANIĆ 1
42   3 2008 G RK PASTELA 2 – RK RUDAR 2
43 12:30 1 2008 I RK KOZARA MLJ. – RK VALPOVKA
44   2 2008 I RK IVANIĆ 2 – RK PASTELA 1
45   3 2006 A RK VALPOVKA 1 – ŠR KARLOVAC 2
46 12:45 1 2006 A RK RUDAR 1 – RK GORICA
47   2 2006 B RK POREČ 1 – RK PPD Zagreb 2
48   3 2006 B RK KOZARA MLJ. – RK VALPOVKA 2
49 13:00 1 2006 C RK POREČ 2 – RK POLET 2
50   2 2006 C ŠR KARLOVAC 1 – RK PPD ZAGREB 1
51   3 2008 F RK POREČ – RK RUDAR 1
52 13:15 1 2008 F ŠR KARLOVAC – RK POLET
53   2 2008 G RK IVANIĆ 1 – RK PASTELA 2
54   3 2008 G RK PPD ZAGREB – RK KOP. HAN 18 1
55 13:30 1 2008 I RK VALPOVKA RK IVANIĆ 2
56   2 2008 I RK RUGVICA – RK KOZARA MLJ.
57   3 2007 D RK RUGVICA – RK VALPOVKA 2
58 13:45 1 2007 D ŠR KARLOVAC 1 – RK RUDAR
59   2 2007 E ŠR KARLOVAC 2 – RK KOZARA MLJ.
60   3 2007 E RK POREČ – RK VALPOVKA
61 14:00 1 2006 A ŠR KARLOVAC 2 – RK RUDAR 1
62   2 2006 A RK PPD ZAGREB 3 – RK VALPOVKA 1
63   3 2006 B RK POLET 1 – RK POREČ 1
64 14:15 1 2006 B RK PPD Zagreb 2 – RK KOZARA MLJ
65   2 2006 C RK POLET 2 – ŠR KARLOVAC 1
66   3 2006 C RK RUDAR 2 – RK POREČ 2
67 14:30 1 2008 F RK RUDAR 1 – ŠR KARLOVAC
68   2 2008 I RK IVANIĆ 2 – RK RUGVICA
69   3 2008 G RK PASTELA 2 – RK PPD ZAGREB
70 14:45 1 2008 F RK KOP. HAN 18 2 – RK POREČ
71   2 2008 G RK RUDAR 2 – RK IVANIĆ 1
72   3 2008 I RK PASTELA 1 – RK VALPOVKA
73 15:00 1 2007 01.tra D2 – E3
74   2 2007 01.tra D3 – E2
75   3 2006 01.tra 1A – drugi najbolji 3
76 15:15 1 2006 01.tra 1B – prvi najbolji 3
77   2 2006 01.tra 1C – 2B
78   3 2006 01.tra 2A – 2C
79 15:30 1 2008 01.tra 1F – drugi najbolji 3
80   2 2008 01.tra 1G – prvi najbolji 3
81   3 2008 01.tra 1I – 2F
82 15.45 1 2008 01.tra 2G – 2I
83   2 2007 01.vlj 1D –pobjednik utakmice 074
84   3 2007 01.vlj 1E – pobjednik utakmice 073
85 16.00 1 2006 01.vlj Pobjednik ut. 075 – Pobjednik ut. 078
86   2 2006 01.vlj Pobjednik ut. 076 – Pobjednik ut. 077
87   3 2008 01.vlj Pobjednik ut. 079 – Pobjednik ut. 082
88 16.15 1 2008 01.vlj Pobjednik ut. 080 – Pobjednik ut. 081
89   2 2007 Finale Pobjednik ut. 083 – Pobjednik ut. 084
90   3 2007 Za 3. mj Poraženi iz ut 083 – Poraženi iz ut. 084
91 16.30 1 2006 Za 3. mj Poraženi iz ut 085 – Poraženi iz ut. 086
92   2 2006 Finale Pobjednik ut. 085 – Pobjednik ut. 086
93 16.45 1 2008 Za 3. mj Poraženi iz ut 087 – Poraženi iz ut. 088
94   2 2008 Finale Pobjednik ut. 087 – Pobjednik ut. 088
17:00  
SVEČANO ZATVARANJE TURNIRA
 
– Proglašenje najboljih ekipa po godištu
– Proglašenje najboljeg igrača i vratara  po godištu
– Proglašenje najbolje petorke  po godištu