Lakše od očekivanja

0
1003

PREMIJER RUKOMETNA LIGA

  1. kolo

                                  RK RUDAR – RK METALAC 36:23 (19:10)

Rukometaši Rudara u 9. kolu Premijer lige ostvarili su uvjerljivu pobjedu nad ekipom Metalca, direktnog konkurenta u borbi za opstanak u društvu najboljih. Odličnom igrom tijekom cijelog susreta „Rudari“ su u svim segmentima nadigrali stare rivale koji nisu uspjeli pružiti pravi otpor. Ni najveći optimisti u redovima domaćih nisu prognozirali visoku i uvjerljivu pobjedu od 13 pogodaka razlike tim više što je zadnjih 6 utakmica ovih protivnika završeno neodlučenim rezultatom ili pobjedom od jednog pogotka razlike.

dsc00154

Dobra igra domaćih igrača zadovoljila je mnogobrojne gledatelje koji su ponovo ispunili tribine dvorane u Rudama, a posljednju minutu utakmice ispratili su na nogama nagrađujući dugotrajnim pljeskom svoje ljubimce. Osvojeni bodovi i visoka pobjeda novi su podstrek u daljnjoj borbi za očuvanje statusa Premijer ligaša i najbolja pozivnica navijačima za nadolazeći susret s ekipom „Ribola Kaštela“.

U 10. kolu „Rudari“ na svom parketu dočekuju ekipu  „Ribola Kaštela“, a utakmica je na rasporedu u subotu 3.12. s početkom u 19.00 sati.

dsc00161