RUDE – Sportska dvorana OŠ Rude. Gledatelja 150. Suci: Ante Mikelić (Solin) i Petar Parađina (Marina). Delegat: Zdravko Golub (Čakovec).

RUDAR: Gošić (12), Runtas 2, Glivetić 2, M. Štajnkler 4, Škiljan, Gaća 6, Trčak, Lencović, T. Štajnkler 1, Grgečić 1, Kasap 1, Šalić 1, Bartolić, Lopac 2, Ćosić

TRENER: Alen Dujmić

KTC: Grgić (9), Marković 2, Vinković 1, Ćurić 3, Ostarčević 2, Harča, Dujmović 1, Perajica 6, Jurakić, Mirosavljević 3, Maričić 2, Olić, Ezgeta, Tandara 2, Mršić

TRENER: Dalibor Sokač

SEDMERCI: Rudar 5, KTC 1

ISKLJUČENJA: Rudar 12 minuta (Runtas, Škiljan, Gaća, T. Štajnkler, Neralić, Kasap), KTC 8 minuta (Vinković, Ćurić 2, Dujmović)

CRVENI KARTON: Škiljan (20′)

IGRAČ UTAKMICE: Lovro Gaća

U utakmici 9. kola Lige B Paket24 Premijer lige rukometaši Rudara u Rude Areni ugostili su ekipu KTC iz Križevaca i odigrali neodlučenih 22:22.

Najbolji strijelac kod Rudara bio je Lovro Gaća sa šest pogodaka, a najvažniji je postigao za izjednačenje rezultata sa 7 metara u zadnjim trenucima susreta.

Vladimir Gošić na vratima Rudara sakupio je tijekom susreta 12 obrana.