‘Golijada’ u Rudama

0
1141

U 26. kolu 1. Kvalitetne rukometne lige ugostili smo ekipu MRK Zaprešića te zabilježili novu, uvjerljivu pobjedu.

Iako su gosti objektivno slabija momčad i nastupili su u nešto oslabljenom sastavu, od početka utakmice je bio jasan ishod utakmice. Dečki su odmah krenuli poletno s čvrstom i pokretljivom obranom. U napadačkom dijelu igra nije bila savršena, no lopta je dosta brzo prolazila i unatoč nekim manjim nespretnostima vidjeli smo lijepe akcije uz realizaciju na visokom nivou. Identičnu kvalitetu i razigranost smo gledali tijekom cijele utakmice što je rezultiralo velikim brojem pogodaka u mreži gostiju. Priliku su dobili svi dečki, a više-manje su je i iskoristili kako bi pokazali svoje vještine.

rk_rudar_umag_2016

Ovom utakmicom je završen prvi dio sezone, koju je Rudar okončao na dobrom 4. mjestu i tako izborio završnicu prvenstva Hrvatske koja će se odigrati u Umagu od 28. do 31.05.
26. KOLO
RK RUDAR – RK ZAPREŠIĆ 43:4 (25:0)

RUDAR: M. Kuhar; I. Garašić 2; A. Lopac 7; M. Runtas 4; J. Načkar 9 (2); A. Ban; F. Kušić 7 (1); M. Delišimunović 1; P.-K. Lucević 4; E. Š. Jurić; V. Grgečić; D. Mapilele 9