Rudari vjeruju u novu pobjedu

0
906

U 3. kolu 1. HRL Sjever, rukometaši Rudara na svom parketu dočekuju ekipu PPD Zagreb 2, koja nakon odigrana dva kola ima dvije pobjede, pa uz ekipe Bjelovara, KTC-a i Rudara jedina ima stopostotni učinak.

Mlada ekipa PPD Zagreba u svojim redovima ima čak osam juniorskih reprezentativaca i sigurno je da se radi o odličnoj mladoj ekipi koju vodi iskusni rukometni stručnjak Zdravko Zovko.

Iako imaju problema sa ozljedama, “Rudari” vjeruju da mogu ponoviti dobre igre iz prethodnih susreta te uz pomoć svojih vjernih navijača ostvariti novu pobjedu i zadržati mjesto u vrhu prvenstvene ljestvice. “Rudari” pozivaju svoje navijače, ali i sve prijatelje dobrog rukometa da u subotu dođu u “Arenu Rude” i uživaju u dobrom i atraktivnom rukometu.

Utakmica Rudar – PPD Zagreb 2 igra se u ŠSD “Rude” s početkom u 19.30. sati.