KUTINA – Sportska dvorana Kutina. Gledatelja 150. Suci: Ante Pavić (Zadar) i Mate Torbarina (Zadar). Delegat: Anto Josić (Zagreb).

MOSLAVINA: Gorčan (3), Purić (7), Kristić (6), Vidoš, Malec 1, Vozab 3, Krndelj 3, Šehić 3, Horvat 1, Lukes 2,  Vusić 6, Mihaljević, Negran, Jurić 1, Markušić 3, Lukačec 1,

TRENER: : Hrvoje Feketić

RUDAR: Gošić (13), Šarić, Skendrović, Runtas 3, Glivetić 4, M. Štajnkler 4, Škiljan, Gaća, Trćak 1, Lencović, T. Štajnkler 3, Grgečić, Neralić 1, Kasap 6, Lopac 4, Ćosić

TRENER: Alen Dujmić

SEDMERCI: Moslavina 5, Rudar 2

ISKLJUČENJA: Moslavina 8 minuta (Malec, Krndelj, Vusić, Negran), Rudar 10 minuta (Runtas 2+2, Škiljan, Neralić, Lopac, Ćosić)

CRVENI KARTON:

IGRAČ UTAKMICE: Vladimir Gošić

Kao što smo mogli i očekivati, jako tvrdu, napetu i neizvjesnu utakmicu smo mogli gledati u Kutini. Utakmicu su bolje otvorili domaćini, koji kontrolirali rezultat od 1. pa sve do 25. minute. Nekoliko puta su imali i po 3 pogotka viška, što je bio slučaj u 7. minuti kada su vodili 5:2. U 14. minuti uspjevamo doći do izjednačenja 7:7, ali do 21. minute Moslavina prednost opet vraća na +3 (12:9). Ali bili smo uporni i uvijek smo se vraćali iz minusa, pa smo tako serijom 0:4 do kraja prvog poluvremena domaćina ostavili bez pogotka i na predah otišli s prednošću 12:13.

Drugo poluvrijeme je krenulo dosta izjednačeno, pogodak za pogotkom do 38. minute (17:17), ali onda ponovno postižemo 3 pogotka zaredom i odlazimo na 17:20. Do 49. minute (18:22) je naša prednost bila od 2 do 4 pogotka, a u završnicu ulazimo mirno te bez većih oscilacija mirno privodimo susret kraju te utakmica završava 24:26.

Najefikasniji u našim redovima je bio Kasap sa 6 pogodaka, a Lopac, M. Štajnkler i Glivetić su se 3 puta upisali u listu strijelaca.