Zavidan uspjeh najmlađih Rudara na 7. Memorijalnom turniru “Tomislav Bendra”

Na 7. Memorijalnom turniru “Tomislav Bendra” u mini rukometu odigranom u nedjelju 28. listopada malci Rudara odigrali su u Dugom Selu mnoštvo zanimljivih utakmica.

Najmlađi članovi RK Rudar rođeni 2010. godište i mlađi osvojili su drugo mjesto, dočim su malci Rudara rođeni 2008. godište i mlađi osvojili 6. mjesto.

Rukometni klub “Polet” iz Brckovljana po sedmi puta je organizirao Memorijalni turnir “Tomislav Bendra” u mini rukometu za dječake 2008. i 2010. godište.

Turnir se odigrava u čast Tomislava Bendre, tragično preminulog prijatelja u četrnaestoj godini života.

Na završetku turnira uz zahvalu svim sudionicima međunarodnog turnira podijeljene su medalje i pehari, te prigodna obilježja za najboljeg igrača, golmana i petorku turnira.

2008. godište i mlađi
1. RK Polet
2. RK Bijeljina
3. RK Kozara

2010. godište i mlađi
1. MRK Ivanić
2. RK Rudar
3. RK Rugvica

U najbolju momčad turnira 2010. godišta i mlađih izabrani su Domagoj Plevko i Borna Tandarić.

Čestitke domaćinu RK Polet i svim učesnicima turnira!