Brnas se oprostio, a Rudar slavio!

0
1152

PREMIJER HRVATSKA RUKOMETNA LIGA

11. kolo

RUDAR – RUDAN 23:21 (13:11)

Počelo je svečano, Tomislav Brnas odlučio se oprostiti od rudarskog dresa te su mu uručeni prigodni pokloni.

Rudari su silno željeli što prije stvoriti osjetniju prednost, no gosti to nisu dozvoljavali, prije svega zahvaljujući sjajnom Puljiću.

U nastavku su se “kockice posložile”, Tojčić je zabio nekoliko važnih pogodaka zaredom, a potez utakmice dogodio se u samoj završnici kada je najbolji pojedinac utakmice (vratar Antonio Otmačić) najprije obranio jednu loptu , a zatim uputio udarac i postigao pogodak sa svog gola.

RUDAR: Otmačić 1(11), J. Runtas, V. Runtas 1, F. Skendrović , M. Štajnkler 1, M. Mustapić 1, L. Gaća 2, D. Trčak 5 (2), H. Tojčić 4, T. Štajnkler 2, T. Brnas 2, , E. Fresl, M. Trčak, M. Jurić, M. Vrpoljac 4,
TRENER: Hrvoje Štibohar

Igor Matijašić