Rudari odnijeli tri bronce iz Valpova

Valpovo – 5. memorijal „Zlatko Ivić – Čiva“

Rukometni klub Valpovka iz Valpova organizira već peti po redu Međunarodni memorijalni turnir „Zlatko Ivić – Čiva“ u spomen poginulom branitelju i rukometašu Zlatku Iviću.

U razdoblju od 30. rujna do 8. listopada nadmetalo se oko 1600 mladih rukometaša iz šest različitih zemalja (Hrvatska, Austrija, Slovenija, Bosna i Hercegovina, Mađarska i Makedonija) koji su prošli kroz tri dvorane u Valpovu, Belišću i Petrijevcima u kojima se održava ovaj veliki turnir.

30. rujna i 1. listopada 2017. veliki rukomet
Turnir za dječake 2004./2005. godišta u dvoranama Valpovo, Belišće i Petrijevci

RK Rudar dječaci A (rođeni 2004./05. godište i mlađi), sudjelovali su na velikom međunarodnom rukometnom turniru Zlatko Ivić-Čiva i osvojili 3.mjesto.
U najbolju sedmorku turnira izabrani su Fran Suban i Adrian Ćosić.

Subota, 7. listopada 2017. mini rukomet
Turnir za dječake 2007. i 2008. godišta u mini i super mini rukometu u dvorani u Valpovu

RK Rudar najmlađi (rođeni 2008. g. i mlađi), sudjelovali su na velikom međunarodnom rukometnom turniru Zlatko Ivić-Čiva i osvojili 3. mjesto.
U najbolju petorku turnira izabran je Hrvoje Planinčić.
Najbolji strijelac turnira je Ino Škreb.

Nedjelja, 8. listopada 2017. veliki rukomet
Turnir za dječake 2006./2007. godišta u dvoranama Valpovo, Belišće i Petrijevci.

RK Rudar dječaci B (rođeni 2006./7. godište i mlađi) su u konkurenciji 30 ekipa osvojili 3. mjesto.
U najbolju sedmorku turnira izabrani su Fran Martinko i Fran Mihelić.

Za svu djecu i voditelje osigurana je prehrana (doručak i ručak) i piće te interaktivni program Izviđačkog odreda Iovallios i Gradskog društva Crvenog križa Valpovo, te razni dodatni sadržaji (eko vrtuljak, slavonski kutak…)

Ovaj projekt je sponzoriran od strane Središnjeg državnog ureda za šport, a suorganiziran uz pomoć grada Valpova, grada Belišća, općine Petrijevci, Osječko – baranjske županije i Koordinacije udruga iz Domovinskog rata.

Čestitke svima, a domaćinu zahvala na gostoprimstvu.