Treća pobjeda u nizu

0
1172

Nakon pobjeda nad ekipama Rugvice i Maksimir Pastele, druga ekipa je nastavila niz pobjeda u drugom dijelu prvenstva, savladavši kao gost ekipu Odeme. Domaćini su u ovoj utakmici slovili kao favoriti obzirom na plasman na prvenstvenoj ljestvici i na veliko igračko iskustvo, pa je ostvarena pobjeda još značajnija i uvrštava nas među vodeće ekipe 3. HRL Središte.

2_ekipa_2013-2014

Mladi “rudar” su odigrali odliučnu utakmicu u kojoj je nakon početnog vodstva domaćina 3:1, sve bilo na strani “rudara”. Dobra i pokretljiva obrana s raspoloženim vratarima, brz protok lopte u napadu s brzom polukontrom, bili su jednostavan recept kako dobiti fizički znatno jače ali sporije domaćine. “Rudari” sa nova dva boda zajedno s ekipama Odeme, PPD Zagreb 3 i Ivanića 2 dijele treću poziciju na ljestvici 3. HRL Središte.

18. KOLO

ODEMA – RUDAR 2 24:34 (10:15)

RUDAR: A. Otmačić; K. Tanković 5; T. Štajnkler 11; F. Skendrović 7; T. Fabeković 2; F. Rođak 1; F. Cvetković; K. Skendrović 3; A. Skendrović 1; A. Trčak 3; L. Gaća 1;