RUDE – Sportska dvorana OŠ Rude. Gledatelja 150. Suci: Dalibor Jurinović (Zadar) i Marko Mrvica (Biograd na moru). Delegat: Robert Kober (Zagreb).

RUDAR: Gošić (1), Šarić (9), Martinko, Runtas, Glivetić 4, M. Štajnkler 4, Škiljan, Gaća 8, Trčak, Lencović 2, T. Štajnkler 1, Grgečić 3, Neralić 2, Kasap 11, Šalić, Bartolić, Lopac, Ćosić

TRENER: Alen Dujmić

POREČ: Vladić (12), Čopić (4), Muranović, Labinac, Krajcar 13, Rušnjak, Car 3, Boka 2, Krupić 3, Malinarich 3, Radaković, Ikanović 5, Varljen, Bajan 4, Čorić, Ljubić 2

TRENER: : Ilija Lovrinović

SEDMERCI: Rudar 5, Poreč 4

ISKLJUČENJA: Rudar 6 minuta (Škiljan, Lopac, Ćosć), Poreč 6 minuta (Krajcar, Boka, Malinarich)

CRVENI KARTON:

IGRAČ UTAKMICE: Fran Kasap

Počelo je dosta uravnoteženo s čak 9 izjednačenja u prvom poluvremenu, pa je tako u 7. minuti rezultat bio 6:6. Prvo veće vodstvo imamo u 10. minuti pri rezultatu 8:6. U 17. minuti gosti preokreću rezultat u svoju korist te vode 9:10, a 4 minute kasnije mi ponovno vodimo 12:11. U 26. minuti smo na +2 (16:14), a do kraja poluvremena povećamo prednost na +4 (20:16).

Slično smo nastavili u nastavku, sa prednošću 24:20 u 37. minuti i imali smo kontru za +5 koju nažalost nismo iskoristili i onda kreće naše crno razdoblje koje gosti odlično koriste te postižu 4 pogotka zaredom i dolaze na 24:24 u 40. minuti. Samo 4 minute kasnije Poreč vodi 25:27, ali mi brzo izjednačujemo na 27:27.

U 51. minuti vodimo 29:28, a u 56. gosti vode 31:33.

Minutu kasnije ponovno se vraćamo na 33:33 i onda pogodak za pogotkom te 45 sekundi prije kraja rezultat je 35:35. Poreč u zadnjem napadu ima sedmerac za pobjedu, ali srećom promašuje te svako odnosi po bod.