Rudari na Sajmu mogućnosti

0
1280

I ove godine na Sajmu mogućnosti Rudari su prikazali sve ljepote koje nudi bavljenje momčadskim sportom.

Pod pokroviteljstvom Policijske uprave Zagreb, Grada Samobora i Vijeća za prevenciju Grada Samobora provodi se program pod nazivom Sajam mogućnosti.

Sajam mogućnosti održan je u četvrtak, 19. svibnja, od 10:00 do 13:00 sati na vanjskim sportskim terenima kod Sportske dvorane Samobor, Andrije Hebranga 26a.

Program je namijenjen  učenicima 4. i 6. razreda osnovnih škola s područja Samobora kojima se kroz zabavu, igru i natjecanja predstavljaju javne službe, sportski klubovi, kulturno – umjetnička društva te druge udruge, zajednice i ustanove.
Cilj ovog projekta je upoznati djecu s raznim sportskim, kulturnim i društvenim programima i potaknuti ih na aktivno i kvalitetno provođenje svog slobodnog vremena te ih na taj način udaljiti od društveno neprihvatljivog ponašanja.

Lovro, Marsel, Domovic, Antonio, Jakov, Hrvoje, Toni, Fran, Mihael, Davor, Ivan Karlo, Dorian, Ino, Ivor uz našu trenericu Ivu zaslužili su čistu “peticu” za ovaj nastup.

Bravo Rudari!