RUDE – Sportska dvorana Rude. Bez gledatelja. Suci: Hrvoje Čačić i Frano Josić  (oba iz Zagreba). Nadzornik: Boris Crnojević  (Kutina).

RUDAR: Kuhar (1), Žitković (10), Skendrović 3, Runtas 9 (6), M. Štajnkler 1, Škiljan, Gaća 5, M. Trčak 1, Suban, T. Štajnkler, Vrpoljac, Javor 4, A. Trčak 4, Kušić, Ćosić 2, Starčević 2

TRENER: Tomislav Brnas

OSIJEK: Horvat, Mudrovčić (7), Žganjer 3, Zrno 9 (5), Ćuić 1, Bošnjak, Vuković 3, Jakobović 1, Pavlović 5, Pleše 4, Ninaj, A. Carević, F. Carević, Goluža

Trener: Dag Kovačević

SEDMERCI: Rudar 8 (6), Osijek 5 (5)

ISKLJUČENJA: Rudar 12 minuta (Starčević, Vrpoljac, M. Štajnkler, Javor, Gaća, Ćosić), 18 minuta (Pavlović 2+2, Žganjer 2+2, Vuković, Zrno, Jakobović, Pleše, Ninaj)

CRVENI KARTON: Dag Kovačević (10′), Matej Štajnkler (35′)

IGRAČ UTAKMICE: Andrej Trčak

Prije dva velika derbija (Moslavina i Ivanić) Rudari su odradili zaostalu domaću utakmicu 9. kola, očekivano nadvisili momčad Osijeka te nastavili impresivan prvenstveni niz bez izgubljenog boda.

Uzalud je trener Brnas prije utakmice ponavljao da svako opuštanje može biti kobno – njegovi su igrači na početku pomalo komotno ušli u susret dopustivši gostima da u 7. minuti imaju +4 (1:5).

Domaća klupa poziva minutu odmora, slijedi “jezikova juha” i Rudari počinju igrati puno bolje i već u 17. minuti na semaforu je neriješen rezultat (8:8). Iako su već u 10. minuti ostali bez svog trenera (koji je morao preseliti na tribinu zbog prigovora sucu), uporni gosti ne dopuštaju rezultatsko odvajanje i na odmor se odlazi s minimalnom prednošću rukometaša iz Ruda.

Osječani ne posustaju ni u drugom dijelu, predvodi ih iznimno raspoloženi Zrno, a u 37. minuti imaju čak dva pogotka prednosti (16:18). Zvono zvoni na uzbunu na klupi Rudara, u igru ipak mora ući najbolji igrač domaćih Andrej Trčak (kojeg se željelo sačuvati) i situacija se u potpunosti mijenja. Postiže tri pogotka, obrana počinje sve bolje funkcionirati, razbranio se i Žitković te prednost domaćih počinje rasti.

Takav silovit nalet domaćih igrači Osijeka jednostavno više nisu mogli zadržati i pitanje pobjednika bilo je riješeno već i prije zadnjeg sučevog zvižduka.

Rudar je tako i nakon ovog susreta ostao “stopostotan” – 11 utakmica, 11 pobjeda.